O sezonie 2007/2008
     Na półmetku sezonu wydawało się, że wszystko idzie w dobrym kierunku...5 miejsce, 4 zwycięstwa przy 4 porażkach wszystko to dawało pogląd, że może być tylko lepiej... baa na Rynku Głównym hejnał trąbił, że Gromowcy będą walczyć o awans do B klasy!!! Niestety już pierwsza stracona kuriozalna bramka w inauguracyjnym spotkaniu rundy rewanżowej była początkiem końca. Klub przegrał wszystkie 8 meczy, tylko w 2 spotkaniach nie odstając od przeciwnka ... porażka z Gajownianką II 2:3 przy prowadzeniu do przerwy 2:0 oraz porażka z Pychowianką 0:1 przy stracie gola w 94' minucie spotkania (choć wszyscy nadal się zastanawiają co by było gdyby Madejski trafił do bramki po podaniu od Łanki). Było, minęło. Czas zapomnieć o sezonie 2007/2008 i rozpocząć z wielkim łomotem nowy lepszy sezon 2008/2009.